Kontakta oss

Välkommen att kontakta någon av våra avdelningar

Försäljning

Kontakta försäljningsavdelningen om du är intresserad av någon av våra tjänster. Vi besvarar dina frågor och hjälper dig till rätt lösning, sales@mcd.se

 

Ordermottagning

Du som redan är kund och vill beställa produkter och tillbehör till ditt nivåmätningssystem kontaktar ordermottagningen, order@mcd.se

 

Support

Vår support för tekniska frågor om Siteinfo är öppen vardagar 08.00-16.30. Välkommen med dina frågor, helpdesk@mcd.se

Kontakta MCD’s växel: 0155 – 22 27 90

Våra medarbetare

Christoffer Larsson

Teknisk Support

0155 - 20 96 26

christoffer.larsson@mcd.se

Dag Hultgren

Systemarkitektur

0155 - 20 96 24

dag.hultgren@mcd.se

Henrik Ankarhake

Affärsutveckling

0155 - 22 27 99

henrik.ankarhake@mcd.se

Johan Wendel

Teknisk support

0155 - 20 96 27

johan.wendel@mcd.se

Johanna Ludvigsson

Föräldraledig

0155 - 22 27 90

order@mcd.se

Lars Weinered

Installation/Service

0155 - 20 96 23

lars.weinered@mcd.se

Maria Aminoff Kristoffersson

Projektledning

0155 - 22 27 95

maria.aminoff@mcd.se

Marie Nylander

Ekonomi

0155 - 20 96 28

marie.nylander@mcd.se

Pernilla Reuterhäll

Verksamhetsstöd

0155 - 20 96 20

pernilla.reuterhall@mcd.se

Rashad Rafa

Order/Lager

0155 - 22 27 98

rashad.rafa@mcd.se

Sture Berg

Försäljningschef

0155 - 20 96 22

sture.berg@mcd.se

Tom Stålebrant

Systemutveckling

0155 - 40 96 30

tom.stalebrant@mcd.se