Kontakta oss

Välkommen att kontakta någon av våra avdelningar

 

Försäljning

Kontakta försäljningsavdelningen om du är intresserad av någon av våra tjänster. Vi besvarar dina frågor och häjlper dig till rätt lösning, sales@mcd.se

 

Ordermottagning

Du som redan är kund och vill beställa produkter och tillbehör till ditt nivåmätningssystem kontaktar ordermottagningen, order@mcd.se

 

Support

Vår support för tekniska frågor om Siteinfo är öppen vardagar 08.00-16.30. Välkommen med dina frågor, helpdesk@mcd.se

Kontakta MCD’s växel: 0155 – 22 27 90

Våra medarbetare

Örjan Feldt

Verkställande Direktör

0155 - 20 96 25

orjan.feldt@mcd.se

Christoffer Larsson

Teknisk Support

0155 - 20 96 26

christoffer.larsson@mcd.se

Dag Hultgren

Systemarkitekt

0155 - 20 96 24

dag.hultgren@mcd.se

Johan Wendel

Teknisk support

0155-20 96 27

johan.wendel@mcd.se

Johanna Ludvigsson

Order/Inköp

0155 - 20 96 29

johanna.ludvigsson@mcd.se

Josefine Persson

Vikarie - Order/Inköp

0155 - 22 27 94

josefine.persson@mcd.se

Lars Weinered

Installation/Service

0155 - 20 96 23

lars.weinered@mcd.se

Maria Aminoff Kristoffersson

Projektledare

0155 - 22 27 95

maria.aminoff@mcd.se

Marie Nylander

Redovisningsekonom

0155 - 20 96 28

marie.nylander@mcd.se

Pernilla Reuterhäll

Chef Supply & Administration

0155 - 20 96 20

pernilla.reuterhall@mcd.se

Robert Berggren

Chef System & Development

0155 - 20 96 21

robert.berggren@mcd.se

Sture Berg

Försäljningschef

0155 - 20 96 22

sture.berg@mcd.se

Tom Stålebrant

Systemutveckling

0155 - 40 96 30

tom.stalebrant@mcd.se