Kontakta oss

Välkommen att kontakta någon av våra avdelningar

 

Försäljning

Kontakta försäljningsavdelningen om du är intresserad av någon av våra tjänster. Vi besvarar dina frågor och häjlper dig till rätt lösning, sales@mcd.se

 

Ordermottagning

Du som redan är kund och vill beställa produkter och tillbehör till ditt nivåmätningssystem kontaktar ordermottagningen, order@mcd.se

 

Support

Vår support för tekniska frågor om Siteinfo är öppen vardagar 08.00-16.30. Välkommen med dina frågor, helpdesk@mcd.se

Kontakta MCD’s växel: 0155 – 22 27 90

Våra medarbetare

Anneli Ravnborg

Redovisningsekonom

0155 - 22 27 90

anneli.ravnborg@mcd.se

Christoffer Larsson

Teknisk Support

0155 - 22 27 90

christoffer.larsson@mcd.se

Veckan består av sju dagar och "en annan dag" är inte en av dem!

Dag Hultgren

Systemarkitekt

0155 - 20 96 24

dag.hultgren@mcd.se

Inredningstokig hästtjej

Johanna Ludvigsson

Order/Inköp

0155 - 20 96 29

johanna.ludvigsson@mcd.se

Jonas Grånsten

Internationell Försäljningschef

0155 - 22 27 90

jonas.gransten@mcd.se

Pryltokig storyteller

Lars Weinered

Installation/Service

0155 - 20 96 23

lars.weinered@mcd.se

Soldyrkande yogi

Pernilla Reuterhäll

Chef Verksamhetsstöd

0155 - 20 96 20

pernilla.reuterhall@mcd.se

Invecklad utvecklare och visionär

Robert Berggren

Utvecklingschef

0155 - 20 96 21

robert.berggren@mcd.se

Motortokig entreprenör

Sture Berg

Försäljningschef

0155 - 20 96 22

sture.berg@mcd.se

Tom Stålebrant

Systemutveckling

0155 - 22 27 90

tom.stalebrant@mcd.se

MCD’s grillmästare

Victor Wärn

Chef Projekt/Service

0155 - 20 96 27

victor.warn@mcd.se

Örjan Feldt

Verkställande Direktör

0155 - 20 96 25

orjan.feldt@mcd.se