Kontakta oss

Välkommen att kontakta någon av våra avdelningar

 

Försäljning

Kontakta försäljningsavdelningen om du är intresserad av någon av våra tjänster. Vi besvarar dina frågor och häjlper dig till rätt lösning, sales@mcd.se

 

Ordermottagning

Du som redan är kund och vill beställa produkter och tillbehör till ditt nivåmätningssystem kontaktar ordermottagningen, order@mcd.se

 

Support

Vår support för tekniska frågor om Siteinfo är öppen vardagar 08.00-16.30. Välkommen med dina frågor, helpdesk@mcd.se

Kontakta MCD’s växel: 0155 – 22 27 90

Våra medarbetare

Veckan består av sju dagar och "en annan dag" är inte en av dem!

Dag Hultgren

Systemarkitekt

0155 - 20 96 24

dag.hultgren@mcd.se

Äventyrslysten globetrotter

Dominique De Bernardi

Affärsutveckling

0155 - 22 27 95

dominique.debernardi@mcd.se

Bakåtlutad gamer

Joakim Larsson

Systemutveckling

0155 - 22 27 90

joakim.larsson@mcd.se

Johan Forsman

Ekonomi/Administration

0155 - 20 96 28

johan.forsman@mcd.se

Inredningstokig hästtjej

Johanna Ludvigsson

Order/Inköp

0155 - 20 96 29

johanna.ludvigsson@mcd.se

Pryltokig storyteller

Lars Weinered

Installation/Service

0155 - 20 96 23

lars.weinered@mcd.se

Soldyrkande design nörd

Pernilla Reuterhäll

Chef Verksamhetsstöd

0155 - 20 96 20

pernilla.reuterhall@mcd.se

Invecklad utvecklare och visionär

Robert Berggren

Utvecklingschef

0155 - 20 96 21

robert.berggren@mcd.se

Tar gärna Peugeot till gymmet

Sebastian Lingvall

Teknisk support

0155 - 20 96 26

sebastian.lingvall@mcd.se

Motortokig entreprenör

Sture Berg

Försäljningschef

0155 - 20 96 22

sture.berg@mcd.se

Tom Stålebrant

Systemutveckling

0155 - 22 27 90

tom.stalebrant@mcd.se

MCD’s grillmästare

Victor Wärn

Chef Projekt/Service

0155 - 20 96 27

victor.warn@mcd.se

Örjan Feldt

Verkställande direktör

0155 - 20 96 25

orjan.feldt@mcd.se