Våra partners

MCD i världen

De senaste åren har MCD expanderat. För att lyckas med detta har vi skaffat oss ett nätverk av pålitliga partners ute i världen.

Vill du bli MCD’s partner? Kontakta oss för mer information.

 

 

Italien

ASSYTECH S.r.l.

Via Val D-Aosta 169
23018 Talamona

Roberto Contini

+39 0342 610 912

roberto.contini@coptron.com www.assytech.it

Luxemburg

Secu-Tech S.a.r.l.

20, Op der Sang
L-9779 Eselborn

Erwin Lauwereys

+32 477 991 638

el@secu-tech.lu

Nigeria

SmartFlow Technologies

Plot E, Ikosi Road
(Former Ziatech Building)
Oregun, Ikeja, Lagos
Dolapo Adeyeye

+234 703 417 9191

dolapo.adeyeye@smartflowtech.com www.smartflowtech.com

Norge

Energiservice Sør AS

Barstoelveien 24B
NO 4636 Kristiansand S

Sverre Messel

+47 412 469 02

post@energiservicesor.no www.energiservicesor.no

Polen

CORRIMEX

Ul. Ogrodowa 11
05-092 Lomianki-Kielpin

Pawel Gross

+48 58 306 77 11

pawel@corrimex.pl www.corrimex.pl

Sverige

ELPM AB

Verkstadsgatan 13
542 33 Mariestad

Andreas Holmgren

+46 (0)70 640 77 98

andreas.holmgren@elpm.se www.elpm.se

Tjeckien

QUITEC s.r.o

Na Vyhlidce 1291
252 10 Mnisek Pod Brdy

Martin Pavlik

+420 603 224 837

pavlik@quitec.cz www.quitec.cz

Tyskland

KSW Technik GmbH

Schwammelwitzerstr. 10
D-37574 Einbeck

Andreas Gebauer

+49 5561 794 249

andreas.gebauer@kswtech.de www.kswtech.com

USA

Timitoo Tankmonitoring Systems

4620 St. Charles Ct.
TX 75022 Flower Mound

Markus Kleiber

+1 817 778 4050

markus.kleiber@tankmonitoring.net www.tankmonitoring.net